שיפוצים

מי לא חלם על שיפוצים בדירה כמו: לשבור כמה קירות, להניח ריצוף חדש, אולי אפילו לפתוח חלון אל הנוף הנשקף מן הדירה?! על כל פנים, בכל הליך שיפוצים כזה ובכלל, חשוב לשכור את שירותיו של מפקח בנייה מקצועי, לו תפקיד חשוב בתהליך.

בתהליך השיפוצים על מפקח בנייה להיות מעורב בכל הנעשה, מרמת הסיכומים עם הספקים השונים דרך בקרת איכות על העבודות המתבצעות, הקפדה על לוחות הזמנים, הקפדה על הוראות יצרני המוצרים וכל הקשור במעטפת עבודת שיפוצים.

פיקוח על שיפוץ דירה

יש סיבות רבות לביצוע שיפוצים בדירה, כגון: התרחבות התא המשפחתי, שיקום התשתיות או העלאת ערך הנכס. כל שיפוץ מביא את מפקח הבנייה לנקוט דרכי פעולה שונות, אך מפקח מומחה ידע לשרת כל שיפוץ ומטרותיו.

מפקח הבנייה מוסמך לנצח על כמה סוגי שיפוצים. ישנו שיפוץ קל בנראות הדירה אשר בדרך כלל כולל החלפת רהיטים, צביעת חדרים וכדומה. ישנו "חצי שיפוץ" אשר לרוב כולל החלפת המטבח, חידוש הסניטריה ולעיתים החלפת צנרת או מערכות חשמל. שיפוץ כללי הינו שיפוץ שכולל החלפת התשתיות ושינוי מקיף בדירה בו נדרשת גם שבירת קירות.

פיקוח על שיפוץ בית

שיפוץ בית פרטי הוא לרב שיפוץ בו מושקע כסף רב. חשיבות פיקוח בניה בתהליך שיפוצים נרחב בבית הוא חשוב מאין כמותו. מפקח הבנייה מזהה תקלות במהלך השיפוצים, מביא ידע שלא יסולא בפז ויכולת לנהל ספקים שונים בלוחות זמנים צפופים. במליצות ניתן אף לייחס לו את תפקיד שומר החומות, שומר חומות ביתכם, שכן כל ספק שיכנס במפתן דלתכם יחוש כי יש עליו פיקוח הדוק אשר מוודא כי מתבצעת עבודה איכותית ללא פשרות.

פיקוח על שיפוץ בניינים

שיפוץ בניין הוא משימה קשה כיוון שיש ליצור שיתוף פעולה והסכמות בין כלל דיירי הבניין. מנגד, שיפוצים בבניין, מלבד המראה המשופר, לרב מעלים את ערך הדירות. רבים נוטים לחשוב כי איש המקצוע המרכזי בשיפוצים הוא הקבלן, אך חשוב להביא מפקח בנייה שישמש עמוד תווך מרכזי בשיפוץ ויוודא איכות עבודה, הקפדה על לוח זמנים מדוייק והזרמת הכספים לקבלן בהתאם להתקדמות. כך שאפילו אם מדובר במסכת שיפוצים מלאה, הנפרסת על פני כלל הרכוש המשותף – עם המפקח הנכון, תירשם הצלחה.

פיקוח בנייה
רוצה להיות מפקח בניה?
קרא הכל על הכשרה מקצועית!
פרסום מפקחי בניה

Fatal error: Call to undefined function startblock() in C:\Websites\MakaSites\ConstructionsupervisionCoIL\wp-content\themes\construction\framework\theme-functions\layout-and-design.php on line 129