תקנון

 1. ברוכים הבאים לפורטל "פיקוח בנייה"- כל המידע בנושא פיקוח בניה המופעל על ידי חברת איי.בי.פי קידום עסקי בינלאומי בע"מ (להלן: "האתר").
 2. פורטל פיקוח בנייה, הפועל תחת הכתובת www.constructionsupervision.co.il, הוקם במטרה לספק את כל המידע בנושא פיקוח בניה. האתר כולל מדריכים ומידע רב אודות חשיבותו של תהליך פיקוח בניה, תפקידיו של מפקח בניה, שיטות בניה מגוונות, תשובות לשאלות נפוצות בנושא פיקוח בניה, ובעצם כל מה שצריך לדעת בטרם מתחילים את פרויקט הבניה. כמו כן, מאפשר האתר לקבל הצעות מחיר מבעלי מקצוע מומחים בתחום פיקוח בניה.
 3. התקנון שמובא להלן, מאגד בתוכו את תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל מי שבוחר להכנס לאתר ולעשות בו שימוש כלשהו. הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. כמו כן, מאחר והאתר הינו אתר דינמי המתפתח ללא הרף, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת על מנת להתעדכן בשינויים שחלו בו.
 4. האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את ההוראות תקנון זה ועל כן מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת על מנת להתעדכן בשינויים שחלו פה. את תאריך העדכון האחרון תוכלו למצוא בתחתית התקנון.
 5. במידה ואינכם מסכימים עם אחד מתנאי התקנון, הנכם רשאים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו.
 6. האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

א. תנאי השימוש וההשתתפות באתר

 1. השימוש באתר מותנה בקבלת התנאים האמורים להלן. גלישה וכניסה לאתר משמעם קבלה והסכמה לכל התנאים הללו.
 2. השימוש באתר מותר ונועד אך ורק לצרכים אישיים. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי זה או אחר. ככל וברצונך לעשות שימוש מסחרי באתר, אנא פנה אלינו באמצעות העמוד "פרסמו אצלנו" [LINK] או צרו עמנו קשר באמצעות העמוד "צור קשר" [LINK] ונשמח לספק לכם פרטים נוספים.
 3. הגלישה והשימוש בתכני האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או סקירה ו/או קופון ו/או טיפ ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לבדיקה עצמאית של מחיר המוצר או השירות או של טיבם ו/או התאמתם למשתמש.
 4. נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או מפרסמים לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי.
 5. פנייה לבעל מקצוע ו/או למפרסם באתר או השארת פרטי התקשרות מטעם גוף מסחרי כלשהו, למטרה שאינה לשם שכירת שירותיו של בעל המקצוע או התעניינות כנה ואמיתית בשירותיו הנה אסורה בהחלט ומהווה הפרה יסודית וחמורה של תקנון זה, אשר תגרור נקיטה בהליכים משפטיים.
 6. כמו כן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו שלא כדין ו/או ללקט ממנו מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר.
 7. האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה.

ב. העדר אחריות

 1. כאמור לעיל, האתר כולל בין היתר מדריכים ומידע רב אודות תהליך פיקוח בניה, תפקידיו של מפקח בניה, שיטות בניה, תשובות לשאלות נפוצות בנושא פיקוח בניה ועוד. מובהר כי כל המידע המובא באתר נכתב כשירות לקהל הגולשים באתר, ואין לראות בו, או בכל תוכן אחר באתר, תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע מיומן בתחום. השימוש בתכנים ובמידע המובאים באתר הנו באחריות המשתמש בלבד.
 2. האתר ו/או מפעיליו ו/או בעליו ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי (מאמרים, טיפים וכד'), בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן המוצג בפורומים על ידי הגולשים.
 3. כמו כן, האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.
 4. האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את פעילותו, כולה או חלקה, לצורך תחזוק, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

ג. מפרסמים באתר

 1. האתר מאפשר לבעלי עסקים שונים, תמורת תשלום, להציב פרסומות שונות ברחבי האתר, הן באמצעות באנרים, הן באמצעות מודעות טקסט והן באמצעים אחרים לרבות מודעות ממומנות מטעם מנוע החיפוש "גוגל". בנוסף, מאפשר לקבל הצעות מחיר מבעלי מקצוע מומחים בתחום פיקוח בניה, באמצעות יצירת קשר דרך הטופס העליון באתר. (להלן: "המפרסמים").
 2. מובהר, כי כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר, מתפרסמים מטעם המפרסמים בלבד ועל אחריותם. אין האתר יכול לערוב על תוכנם, והוא לא יישא בכל אחריות בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים ולא יהיה צד לכל ההתקשרות בין הגולשים לבין מפרסם כלשהו.
 3. על כן, מומלץ לגולשים באתר לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשרו עם מי המפרסמים או יסתמכו על מידע שפורסם בכל מקום אחר באתר. שכן כאמור האתר אינו יכול ואינו מתיימר להעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם.
 4. מובהר כי פרסום חומר פרסומי באתר אין משמעו כי האתר או מי מטעמו מעודד או ממליץ על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו. על הגולשים לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע.

ד. הגנת הפרטיות ושימוש במידע

 1. על מנת לעשות שימוש באתר, אין כל צורך למסור פרטים אישיים. יחד עם זאת, במידה ותבקשו לקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים מבעלי מקצוע בתחום פיקוח הבנייה, תתבקשו למסור את שמכם כתובת הדואר האלקטרוני והטלפון שלכם.
 2. פרטים אלה, וכן מידע נוסף שאיננו אישי שיצטבר אודות הגולשים, יישמר במאגר המידע של האתר. במידה ואינכם מעוניינים שמידע מסויים יישמר אודותיכם הנכם מתבקשים שלא למסור פרטים אישיים ו/או לא לעשות שימוש בשירותי האתר.
 3. כמו כן, הנכם רשאים בכל עת לפנות לאתר ולבקש כי פרטיכם יימחקו מהמאגר.
 4. האתר לא יעביר מידע זה לצדדים שלישיים, ללא הסכמת המוסר, אלא בהתאם להוראות הדין ו/או במענה לכל צו שיפוטי.
 5. עם מסירת פרטים לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.
 6. בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.
 7. יתכן ובנסיבות מסוימות ישתמש האתר ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשבך. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע. לתשומת לבך, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין להפסיק לעשות שימוש באתר.
 8. האתר נוקט באמצעים שונים לשמור על חשאיות המידע המאוחסן אצלו ועל פרטיותם של המשתמשים. עם זאת, האתר אינו יכול להבטיח הגנה הרמטית ומוחלטת וכי המידע לא ייחשף על ידי פעולה זדונית או מכוונת נגד האתר. במידה ואינכם מעוניינים כי מידע אודותיכם ו/או אודות השימוש שלכם באתר יישמר, הנכם מתבקשים שלא לעשות שימוש באתר.

ה. קניין רוחני

 1. זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו (שם מתחם), במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.
 2. אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש בכתב מאת האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר.

ו. יצירת קשר

 1. במידה ותתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, צוות האתר ישמח לעמוד לרשותכם.
 2. תוכלו ליצור עימנו קשר הן באמצעות פנייה בכתב דרך העמוד "צור קשר" והן באמצעות כתובת הדוא"ל : __________________.

ז. שונות

 1. האתר רשאי לשנות בכל עת את תנאי השימוש ללא הודעה מראש.
 2. מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר- והכל על פי שיקול דעתו הבלעדי של האתר.
 3. מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.
 4. לבית המשפט המוסמך בעיר תל-אביב-יפו סמכות ייחודית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו.

עדכון אחרון: 16.12.12

פיקוח בנייה
רוצה להיות מפקח בניה?
קרא הכל על הכשרה מקצועית!
פרסום מפקחי בניה

Fatal error: Call to undefined function startblock() in C:\Websites\MakaSites\ConstructionsupervisionCoIL\wp-content\themes\construction\framework\theme-functions\layout-and-design.php on line 129